FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sekretär 4845171
nr 484 5171
Sekretär
Lenght: ()
rokokostil, längd: 66, djup: 45, höjd: 92 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 650
Monday September 10 2007
at 17:58:37
300 kr
500 kr
450 kr
550 kr
600 kr